Bielizna damska- rodzaje i fasony
Friday March 22nd 2019

Majtki podkreślające linię bioder

Jak wiadomo damska bielizna to nie tylko okrycie dla ciała, ale i prawdziwa sztuka. Dlatego też wybór odpowiednich majtek dopasowanych do swojej sylwetki oraz okazji na jaką je ubieramy jest tak niezwykle ważny.

Szeroki wybór różnych typów bielizny
Wbrew temu, że zwykle bieliznę chowamy pod ubraniem to jednak oczywiście koniecznie trzeba dbać, aby była odpowiedniej jakości, fasonu. Figi, stringi, tangi, biodrówki, francuskie szorty. Są też majtki z paskami na biodrach, bądź też majtki z wysokim stanem. Na rynku mamy bardzo duży wybór bielizny, który spełni każde zachcianki. Trzeba tylko wiedzieć czego się oczekuje i jaki rodzaj bielizny będzie nam najlepiej pasował.

Dobór bielizny do sylwetki
Podczas wyboru ubrania bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne, ale także to czy dany krój dobrze pasuje do naszej sylwetki. Podczas podejmowania decyzji o kupnie majtek powinno być podobnie. Przykładowo, koronkowe majtki z paskami na biodrach we wspaniały, dyskretny sposób podkreślają linię bioder, przyciągają do niej uwagę i zaznaczają ją. Są zatem skierowane w pierwszej kolejności do tych kobiet, które mają wąskie biodra, i którym zależy na tym, aby je uwypuklić, odpowiednio zaznaczyć.

More from category

By odkryć plecy

Dla wielu kobiet założenie sukienki z odkrytymi plecami to nie lada wyzwanie. Ich wątpliwości nie wynikają z [Read More]

Biustonosz ściągający – prawdziwy hit!
Biustonosz ściągający – prawdziwy hit!

Biustonosz – to część wizerunku i stroju każdej kobiety. Generalnie wcale nie jest tak łatwo znaleźć [Read More]

Pomoc dla pań o dużym biuście

Posiadanie dużego biustu w opinii wielu osób jest cudownym prezentem od natury. Panie obdarzone małym biustem [Read More]

Interesting Sites

    Archives