Bielizna damska- rodzaje i fasony
Friday March 22nd 2019

Mini stringi wieczorową porą

Wydawać by się mogło, że świat bielizny jest już na tyle rozwinięty, że na nowości nie ma tu miejsca. Czym kobieta może jeszcze zachwycić mężczyznę? Kiedy pojawiły się stringi, to zrewolucjonizowały one rynek bieliźniany. Kobiety są coraz odważniejsze i nie wstydzą się już noszenia bielizny, nawet tej bardzo wyciętej. Do takiej należą stringi typu mini czyli bardzo wycięte majtki, które praktycznie nie zasłaniają nic. Jest to jednak zaleta, ponieważ takiej bielizny nie nosi się codziennie.

 

Kobiety już dawno podzieliły bieliznę na codzienną i wieczorową. Ta noszona każdego dnia pod ubraniem ma spełniać cechy takie jak praktyczność czy wygoda. Najlepiej gdy jest bawełniana i oddychająca. Dzięki temu zachowujemy nie tylko higienę ale również czujemy się wygodnie i komfortowo. Bielizna wieczorowa nie spełnia tych cech. Ma być pociągająca, wyzywająca i atrakcyjna dla partnera. Świetnie sprawdzają się koronki i siateczki. Nie zasłaniają one wiele, wręcz odwrotnie, praktycznie wszystko jest odsłonięte. Oto właśnie chodzi, by kobiece ciało było  ubrane ale nie zasłonięte. Nocą można eksperymentować i zaskakiwać partnera, pokazując siebie w innej odsłonie. To dużo bardziej działa na mężczyzn niż bawełniane figi.

Related Tags:

More from category

2 sytuacje, w których przydaje się podwiązka
2 sytuacje, w których przydaje się podwiązka

Podwiązka to dość zapomniany element. Niewiele kobiet stosuje go na co dzień. Jest to dodatek niezwykle seksowny. [Read More]

Interesting Sites

    Archives