Bielizna damska- rodzaje i fasony
Friday March 22nd 2019

By odkryć plecy

Dla wielu kobiet założenie sukienki z odkrytymi plecami to nie lada wyzwanie. Ich wątpliwości nie wynikają z kompleksów, nieśmiałości, ale z tak prozaicznej rzeczy jaką jest… widoczny stanik! Oczywiście w sukni w odkrytymi plecami nie wypada pokazywać biustonosza, a z kolei bez biustonosza też nie zawsze wypada.

Jak odkryć plecy, by nie pokazywać biustonosza?
Na rynku dostępne są obecnie silikonowe nakładki przyklejane do piersi. Kobiety często obawiają się jednak, że takie nakładki się im przesuną lub odpadną. Nawet gdy trzymają się stosunkowo dobrze niektóre z pań stresują się na tyle, że nie potrafią się swobodnie bawić, tańczyć itp. Porządne nakładki też mają dosyć wysoką cenę, która może zniechęcać do zakupu. Innym wyjściem może być specjalny pasek obniżający zapięcie biustonosza.

Co to jest pasek obniżający zapięcie biustonosza?
Taki pasek ma na celu obniżenie zapięcie tak, by nie było go widać podczas noszenia sukienki z odkrytymi plecami. Przypina się go do zwyczajnego biustonosza a następnie zapina z przodu. Na rynku jest szeroki wybór kolorów, które dopasują się do biustonosza. Należy pamiętać jednak, że taki pasek sprawdzi się w mniej głębokich dekoltach. W przypadku tych bardzo głębokich trzeba poszukać innego rozwiązania.

More from category

Biustonosz ściągający – prawdziwy hit!
Biustonosz ściągający – prawdziwy hit!

Biustonosz – to część wizerunku i stroju każdej kobiety. Generalnie wcale nie jest tak łatwo znaleźć [Read More]

Pomoc dla pań o dużym biuście

Posiadanie dużego biustu w opinii wielu osób jest cudownym prezentem od natury. Panie obdarzone małym biustem [Read More]

Majtki podkreślające linię bioder

Jak wiadomo damska bielizna to nie tylko okrycie dla ciała, ale i prawdziwa sztuka. Dlatego też wybór odpowiednich [Read More]

Interesting Sites

    Archives