Bielizna damska- rodzaje i fasony
Friday March 22nd 2019

2 sytuacje, w których przydaje się podwiązka

Podwiązka to dość zapomniany element. Niewiele kobiet stosuje go na co dzień. Jest to dodatek niezwykle seksowny. Są dwie sytuacje, w których podwiązki firmy Gorteks to konieczny dodatek do stylizacji. Dlaczego i jakie są to okazje?

  1. Ślub

Istnieje wiele przesądów ślubnych, chociażby taki, żeby pan młody nie widział panny młodej w sukni przed ceremonią. Istotne są także przesądy mówiące o tym, że należy mieć na ślub coś pożyczonego oraz niebieskiego. W tym kolorze często są podwiązki przeznaczone na ten dzień. Panna młoda zakłada ją na lewą nogę. Symbolizuje to szczęście małżeńskie. To element, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie własnego ślubu.

  1. Studniówka

To także przyjęcie, z którym wiąże się wiele przesądów – zakaz ścinania włosów, coś pożyczonego, czerwone majtki. Na czas studniówki wiele kobiet decyduje się także na podwiązkę. Najczęściej wybieranym modelem jest ten w kolorze czerwonym. Na rynku są dostępne zarówno te bardzo mocno zdobione, jak i niezwykle delikatne. Warto zwrócić uwagę na rozmiar tego elementu stylizacji. Zbyt duża będzie spadać, zbyt mała może mocno uciskać udo, co da nieestetyczny ślad. Czerwony model podwiązki wybierany jest, żeby zapewnić danej dziewczynie powodzenie na maturze.

Related Tags:
Previous Topic:

More from category

Mini stringi wieczorową porą
Mini stringi wieczorową porą

Wydawać by się mogło, że świat bielizny jest już na tyle rozwinięty, że na nowości nie ma tu miejsca. Czym [Read More]

Interesting Sites

    Archives